TESTOVACÍ A INSPEKČNÍ TECHNOLOGIE

CZ EN

Test součástek - UNITES

V oblasti testování polovodičových součástek zatupujeme v zahraničí etablovanou firmu UNITES Systems a.s. Tato firma si se svými testery součástek nalezla značnou řadu zákazníků především v západní Evropě, Asii a Americe. Součástkové testery nacházejí uplatnění zejména u výrobců, kteří musí garantovat naprostou bezchybnost použitých součástek ve svých koncových výrobcích (letecký průmysl, vojenský průmysl, automobilový průmysl, kosmický program, lékařství atd.) viz seznam referenčních zákazníků. Se vzrůstajícími problémy s padělky součástek je nasazení těchto typů testerů stále žádanější.

V oblasti testování součástek nabízíme:

Pro bližší informace nás prosím přímo kontaktujte na našich emailových adresách .

DMT

Tester DMT

Tester DMT je modulární testovací systém, umožňující rychlé měření elektrických i neelektrických parametrů funkčních celků. Systém dále umožňuje základní ICT měření pomocí volitelného příslušenství. Je koncipován jako stavebnicový, s možností integrace široké škály vlastních i externích instrumentů. Tester DMT je řízen prostřednictvím vlastního software SCADUS.

Tester je vhodný i pro integraci do testovacích a kompletačních linek s napojením na uživatelské databáze a propojení se systémy řízení kvality. Možnost grafické prezentace výsledků. Možnost modifikace parametrů měřené desky za běhu testu na základě naměřených hodnot.

Vlastnosti a výhody Mechanické, elektrické i optické testování Kamerové testy Řízení softwarem SCADUS Snadná rozšiřitelnost Široká škála instrumentů Podpora traceability FCT i ICT testy Možnost integrace 1D a 2D čteček Selftest instrumentů DMM s možností kalibrace Možnost napojení na uživatelské databáze Galvanické oddělení řídicí a měřicí části Možnost integrace do testovacích a kompletačních linek Řešení na klíč – konfigurace testeru, aplikace, fixtura, servis.

Příklady externích instrumentů:

  • DAQ moduly
  • programovatelné zdroje
  • programovatelné zátěže
  • moduly komunikace – LIN, CAN, I2C, SPI, UART atd.
  • osciloskopy
  • kamerové AOI systémy
  • optické analyzátory
  • atd.

Podrobné specifikace na stránkách výrobce.